Informace o nás

Jsme  nezisková organizace,která se stará o zdravotně postižené občany našeho regionu.Jsme ve třetím patře vedle výtahu vlevo,kde mají kancelář také důchodci a jsme tam každé pondělí od 14 do 16 hod.Důchodci jsou tam ve středu.

Naše organizace byla založena roku 1992 jako svaz invalidů,která se po revoluci přejmenovala svaz tělesně postižených.Pořádáme rekondiční a ozdravné pobyty pro naše zdravotně postižené občany,které jsou našimi členy,registrované v naší organizaci.Můžeme zajistit i právní poradu v Praze v našem ústředí Svazu tělesně postižených,Karlínské nám.12 Karlín.Můžete mi zavolat na č.tel. 722809630,pan Holeček,předseda organizace.

Naši uživatelé služeb svazu těl.postižených jsou zdravotně postižení našeho regionu,pořádáme pro ně různé aktivity.Přijďte se s námi pobavit,zúčastnit se ozdravných pobytů,chodit se koupat do krytého bazénu a využít všech aktivit,které děláme.Přijďte se zapsat do našeho klubu,jsme tam každé první pondělí v měsíci,kde, na městském úřadě v třetím patře v kanceláři klubu důchodců č.p. 51 na nám.Míru.